ptt_tbg.jpgptt_zima.jpg

Krynica zimą.

Uwaga ważne i pilne.
Zapraszamy wszystkich chętnych na zimowy wyjazd do Krynicy w dn. 05-07.01.2018 r.
W planie wycieczki górskie po Beskidzie Sądeckim (według własnego planu), spacery po kurorcie (bez przewodnika), narciarstwo skiturowe (według własnego pomysłu), narciarstwo zjazdowe na Jaworzynie Krynickiej i w Dwóch Dolinach.
Z uwagi na nieodległy termin wyjazdu, atrakcyjność oferty i konieczność zarezerwowania kwater zgłoszenia poparte zaliczką przyjmowane są tylko do 19.12.2017 r.
Szczegółowy plan imprezy w zakładce najbliższe wycieczki.

Składki członkowskie

Przypominam wszystkim członkom Oddziału PTT w Tarnobrzegu, którzy nie opłacili jeszcze składek członkowskich, o wywiązywaniu się z tego obowiązku statutowego. Zgodnie ze statutem PTT i regulaminem opłacania składek, osoby które mają przez 2 lata nieopłacone składki, tracą prawa członkowskie. L.Sz. -skarbnik.

Uchwała Zarządu Głównego w sprawie powołania Oddziału PTT w Tarnobrzegu

Zebranie sprawozdawczo-wyborcze Koła PTT w Tarnobrzegu

W dniu 24.04.2017 odbyło się zebranie sprawozdawczo-wyborcze Koła PTT w Tarnobrzegu, na którym przedstawiono sprawozdanie z działalności Zarządu Koła z ostatniej kadencji i podjęto decyzję o przekształceniu się Koła w Oddział PTT im. Mieczysława Winiarskiego w Tarnobrzegu. Wybrane zostały tymczasowe władze Oddziału w składzie: ZARZĄD: Grzegorz Bień - prezes, Zdzisław Zemła - vice prezes, Ludwik Szymański - skarbnik, Małgorzata Stępień - sekretarz, Aleksander Stybel - członek, KRO: Szczepan Zaliński - przewodniczący, Wojciech Rozmus, Stanisław Bochniewicz, SK: Piotr Rutkowski - przewodniczący, Małgorzata Jędrusik, Ryszard Kuczera. Odpowiednie dokumenty zostaną złożone do Zarządu Głównego, w gestii którego jest podjęcie uchwały o powstaniu naszego Oddziału.

Wspomnienie o Mieciu Winiarskim

Zapraszamy do obejrzenia wspomnieniowej prezentacji o Mieciu Winiarskim.