ptt_tbg.jpgptt_zima.jpg

Planowanie imprez na 2019 r.

W dniu 27.11.2018 r. (wtorek) o godz. 17:00 w siedzibie Oddziału odbędzie się spotkanie w sprawie planu wycieczek na 2019 r. Wszystkich, którzy chcą włączyć się aktywnie w pracę Oddziału i mieć wpływ na to, gdzie w następnym roku będziemy wędrować, zapraszamy do udziału w spotkaniu (najlepiej z gotowymi projektami wycieczek).

Jeżeli ktoś nie może być obecny na spotkaniu, a ma ciekawy pomysł na wycieczkę, prosimy o zgłoszenie tego (przed 27.11.2018 r.) na adres Oddziału lub na adres: zdzichu@poczta.onet.pl

Zarząd Oddziału

9 Cykliczna Impreza Spontaniczna – edycja 2018

Po dłuższej przerwie wracamy na CISowe ścieżki 

W sobotę (10 listopada) zapraszamy na 9 Cykliczną Imprezę Spontaniczną: wycieczka piesza "Z kijami lub bez, mini CIS do betonowych kręgów w Zwierzyńcu".

Start o godz. 14:00 – Stacja (dawny Statoil) .
Trasa: Tbg – ul. Zwierzyniecka – zielonym szlakiem – św. Onufry k. Leśniczówki – ścieżka bez znaków – Betonowe kręgi Zwierzyniec – polana przy Leśniczówce - Tbg.
Powrót ok godz. 20.00.
W planie ognisko na polanie.
Prowadzi: St. Bochniewicz t. 602 692 903

INFORMACJE REGULAMINOWE
1. Każdy uczestnik powinien dokładnie zapoznać się z regulaminem wycieczki.
2. Uczestnicy biorą udział w wycieczce na własną odpowiedzialność. 
3. Uczestnicy ubezpieczają się indywidualnie.
4. Organizator nie bierze odpowiedzialności za nieszczęśliwe wypadki uczestników oraz wypadki spowodowane przez uczestników.
5. Na wycieczkę uczestnicy winni zabrać jedzenie i napitki wg własnego uznania.

Uwaga! W razie deszczu wycieczka nie odbędzie się.

Beskid Sądecki 30.11-02.12

Zapraszamy na ostatnią w tym roku, prawdopodobnie już zimową wycieczkę w okolice Krynicy.
Odkrywamy nowe szlaki na pograniczu Polski i Słowacji i na pograniczu Beskidu Sądeckiego i Beskidu Niskiego.
Szczegóły w zakładce najbliższe wycieczki. Prosimy szczególnie zwrócić uwagę na termin zapisów i wpłaty zaliczki. Zapraszamy.
Zarząd Oddziału

Górska Odznaka Turystyczna PTT

Jeżeli ktoś jest zainteresowany Górską Odznaką Turystyczną PTT, to proszę o zgłaszanie się do kol. Ludwika Szymańskiego tel.606827975 lub mailowo na adres Oddziału PTT. Ksiązeczki  są do nabycia w biurze Oddziału w cenie 4 zł/szt. L.Sz.

Wycieczki

W zakładce "Najbliższe wycieczki" znajdują się już informacje o naszych kolejnych listopadowych wyjazdach. Zapraszamy serdecznie. Zapisy prosimy kierować telefonicznie, sms, lub mailowo do kol. L. Szymańskiego, lub na telefon Oddziału. Termin wpłat na pierwszą z nich upływa z końcem października.